REVIEWS

Byli jsme tam v červnu 2013. Perfektní dovolená. Skvělá domácí. Luxusní vila s bazénkem. Schodů k moři cca 100. Vlastní pláž s lehátky. Šlapadlo kdykoliv k dispozici zdarma.

Vlastimil Krayem

Dobrý den, před několika dny jsme se vrátili z dovolené, kterou jste nám velice rychle a ochotně zprostředkoval. Byli jsme v Ruskamen u pani Mire. Apartmán byl moc pěkný a prostorný. soukromá pláž s vlastními lehátky a pozvolný vstup do moře po předčily naše očekávání. Děkujeme za všechna doporučení na výlety po okolí. Navštívili jsme historický Omiš, ostro Brač. Dovolenou v Villa Mira můžu doporučit všem, kdo mají rádi klid a pohodu. S přáním hezkého dne rodina Jaroslav HojdovTermin: 17.07. – 27.07.2013. Destinace: Omiš – Villa Mira

Jaroslav Hojdov

Dobrý den Pani Mira ! Rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování krásné dovolené na Omiš, v osadě Ruskamen. Ubytování bylo moc pěkné, prostorné, krásná veliká terasa orientovaná k moři, … moc hodná a příjemná. A město Omiš, které bylo od nás pouze 6km, tak to se snad nedá ani popsat, jedním slovem nádhera! Vůbec tato oblast je krásná! Ještě jednou děkujeme a určitě se těšíme na další krásnou dovolenou! Hezký den Jozef Termin: 15.06. – 25.06.2013. Destinace: Ruskamen – Omiš

Jozef Termin

Dobrý den,
vše naprosto v pořádku, milý majitelé , všude čisto , pozvolný vstup do moře!!! Schody sice jsou ,ale zvládnou to i malé děti. K dispozici šlapadlo, lehátka , bazén ,gril…Dodržování nočního klidu a siesty. Super pro rodiny s dětmi, doporučujeme!!
Ještě jednou děkujeme za krásně strávenou dovolenou!!!! Určitě se tady zase vrátime.
Lenka a Rosťa Schwarz
ubytovanie v Villi Mira bolo veľmi pekné aj pláž s touto dovolenkou sme boli veľmi spokojný. Sk

Dušek Milan

Úžasná dovolená, ve velmi krásném a čistém prostředí i díky paní domácí, která se o vše perfektně stará. Plně vybavené apartmány. Jediné minus(anebo plus, dobrý fitness), které uvedu je 157 schodů k moři, které však v pohodě zvládly i 5-ti leté děti…. Občas na zádech:) Velké plus je parádní bazén u domu. Dále na moři k dispozici kdykoliv zdarma šlapadlo. Soukromá pláž vybavená lehátky. Nemám co vytknout. Mohu jen doporučit. SUPER!!!

Kamil Sojka

Super místo,super majitelé. Vždy čisto a krásně. Už jsme tu byli 5x.

Lenka Chomová

„Citili sme sa tam velmi dobre . Apartman bola útlna. Ocenujem moznost posedenia na balkone a vyhlad na more. Domaci boli velmi mili a pohostinny ludia. Urcite odporucam . I highly recommend it.”

Jiŕí Vyšný